Děvče u plotny má své tašky!

Už je to nějaký ten čas zpátky, kdy jsem si koupila obyčejnou plátěnou tašku, černou barvu, modrou látku a pustila se do výroby své první tašky Děvče u plotny. Jenže taková obyčejná taška nic moc nevydržela, brzo se začala trhat a při každém praní jsem přišla alespoň o jeden puntík, nastal čas nechat si vyrobit tašku novou, s kvalitním potiskem a takovou, aby mi vydržela navěky. 

Taška je potisknutá sítotiskem, takže se jen tak nesepere. Má kvalitní podšívku, je ze 100 % bavlny a je ryze českým výrobkem. Co je domácí, to se přeci počítá. Ale proč tu o ní básním? Nechala jsem jich vyrobit pár kusů navíc, takže i vy můžete mít svoji tašku děvčete u plotny.

Cena tašky je 300 Kč, poštovné je pak za 45 Kč. Osobní vyzvednutí v Brně je možné v provozovně na adrese Cejl 7. Po odeslání Vaší objednávky Vám pošleme fakturu s informacemi o platbě, případně o možnosti převzetí v Brně. V případě poslání poštou je platba možná pouze převodem z účtu, při osobním předání pouze hotově.

Objednávka tašky

Pokud si chcete tašku objednat, napište na kristina@devceuplotny.cz.

Podcast o Švédsku a lásce k pečení

Povídám o švédských tradicích, pokrmech a sladkostech – a že jich je spousta. Tak si jako praví Švédi dejte hrnek dobré černé kávy a pojďte se zaposlouchat do mého vyprávění.

Podcast Děvče u plotny