Jít k hlavnímu obsahuNahoru

Pracujte se mnou

Jsem Kristina Lund, autorka blogu o pečení Děvče u plotny, který píšu od roku 2012. Mám bohaté zkušenosti s pečením, tvorbou vlastních receptů, foodstylingem, focením jídla a psaním blogu. Několik let jsem měla vlastní cukrářskou provozovnu a ráda s Vámi zkonzultuji otevření vašeho podniku a předám dál, co jsem se sama naučila.

Co pro vás můžu udělat?

  • Zkonzultuji s Vámi založení a otevření vlastního podniku či provozovny. Předám Vám své zkušenosti, rady a vše, co jsem se sama při podnikání naučila.
  • Poskytuji konzultace týkající se založení blogu a vytváření blogových příspěvků, s čímž mám dlouholeté zkušenosti. Tato služba je vhodná pro Vaši značku/produkt, pokud ještě nemáte blog a uvažujete o něm, nebo pro začínající foodblogery.
  • Na svém blogu, Facebooku a Instagramu sdílím recepty sponzorované Vašimi produkty. Více informací naleznete níže.
  • Vytvořím osobitý obsah pro Váš web/značku/produkt/blog. Od textů přes jedinečné recepty až po fotografie.
  • Pro Váš časopis vymyslím a nafotím krásné a chutné recepty.
  • Tvořím drobné ilustrace. 
  • Umím švédsky a mohu pro Vás přeložit švédské kuchařky nebo švédsky psané recepty do češtiny.

Potkejme se!

Zaujaly Vás moje služby? Chcete se mnou spolupracovat?
Kontaktujte mě na mailu kristina@devceuplotny.cz a vše s Vámi proberu.

Sponzorované spolupráce

Chcete, aby se Váš výrobek objevil na mém blogu?
Spolupráce, které se objeví na mém blogu, si pečlivě vybírám a vytvářím unikátní recepty a fotografie s Vašimi produkty. Je pro mě důležité, abychom byli při tvoření obsahu na stejné vlně a aby byla spolupráce zajímavá jak pro mě, tak pro čtenáře blogu. Jen tak může vniknout jedinečný obsah, za kterým na 100 % stojím. Váš produkt budu sdílet také na svých sociálních sítích, na kterých mám početné čtenářské publikum.

Tvorba receptů je kreativní proces, při kterém mě ovlivňují sezónní suroviny, roční období i má momentální nálada. Celý proces vytvoření receptu včetně minimalisticky laděných fotografií, které vyzdvihnou Váš produkt, sepsání blogového příspěvku a vzájemné komunikace, zabere spoustu času. Kladu při tom důraz na každý detail. 
Z toho důvodu téměř nepřijímám produktové spolupráce.

Reference

Na základě svého foodblogu jsem byla několikrát pozvána do pořadu Dobré ráno s Českou televizí a objevila jsem se mimo jiné v časopisech Apetit, F.O.O.D, magazín Albert v kuchyni a časopis MUNI. Vydala jsem knihu FIKA, sladká švédská kuchařka o tradičním švédském pečení a v současnosti píšu knihu o dortech (vyjde na podzim 2023).

Spolupracovala jsem s těmito značkami:


O mně

Jsem děvče u plotny, které rádo peče. Foodblogerka se slabostí pro Švédsko. Cukrářka a autorka FIKY, sladké švédské kuchařky.

Chci vědět více