Pracujte se mnou

Jsem Kristina Lund, autorka blogu Děvče u plotny. Za dlouhá léta psaní blogu jsem nasbírala kopu zkušeností, které vám ráda předám - o pečení, tvorbě vlastních receptů, focení jídla, psaní blogu a kuchařek, tvorbě sociálních sítí a vydávání knih vlastním nákladem.

kristina@devceuplotny.cz

Ráda vám pomůžu!

  • Několik let jsem měla vlastní cukrářskou provozovnu a ráda s Vámi zkonzultuji otevření vašeho podniku (ať už provozovny či kavárny) a předám dál, co jsem se sama naučila. K tomu přisypu hrst kontaktů na ty, kteří pomohli i mně.
  • Pomůžu vám s tvorbou blogu a sociálních sítí, abyste věděli, odkud začít. Poradím, jak fotit jídlo, aby vašim čtenářům nedalo spát.
  • Zkonzultuji s vámi celý proces vydávání kuchařky. Od prvotního nápadu přes dlouhou cestu vydání knihy vlastním nákladem. Poradím, jak ji financovat, jak psát texty, jak upravit fotky, kam ji dát do distribuce. A prozradím, na koho se obrátit, aby vaše vysněná kuchařka spatřila světlo světa.
  • Tvořím ilustrace inspirované skandinávskou jednoduchostí. Najdete je na mém eshopu v podobě pohledů, printů a přáníček a také na mém IG @kristinalund_ilustrace. Tvořím i na přání, a tak se nebojte mi to své sdělit.
  • Umím švédsky a mohu pro Vás přeložit švédské kuchařky nebo švédsky psané recepty do češtiny.

Sponzorované spolupráce

Na svém blogu, FB, IG a Instastories tvořím vlastní recepty s Vašimi produkty. Spolupráce si pečlivě vybírám – je pro mě důležité, abychom byli při tvoření obsahu na stejné vlně a aby byla spolupráce zajímavá jak pro mě, tak pro čtenáře blogu. Jen tak může vniknout jedinečný obsah, za kterým si stojím.

Tvorba receptů je kreativní proces, při kterém mě ovlivňují sezónní suroviny, roční období i má momentální nálada. Celý proces vytvoření receptu včetně minimalisticky laděných fotografií, které vyzdvihnou Váš produkt, sepsání blogového příspěvku a vzájemné komunikace, zabere spoustu času a kladu při tom důraz na každý detail. Z toho důvodu téměř nepřijímám produktové spolupráce.

Souzníte s estetikou mého blogu a rádi byste ten svůj vypilovaný produkt viděli na jeho stránkách? Napište mi o něm na kristina@devceuplotny.cz. Budu se těšit!

Reference

Díky svému blogu jsem byla několikrát pozvána do pořadu Dobré ráno s Českou televizí a objevila jsem se mimo jiné v časopisech Apetit, F.O.O.D, magazín Albert v kuchyni, časopis MUNI a Žlutý. Na podzim 2023 vyšly mé dvě knihy FIKA, sladká švédská kuchařka a Dorty.

Spolupracovala jsem s těmito značkami:

ajala.jpg
Ajala
zemanka.jpg
Biopekárna Zemanka
Spolupráce s Čokobanka.cz.
ČokoBanka.cz
fabini.jpg
Fabini
favi.jpg
Favi
hadivadlo.jpg
HaDivadlo
harera.jpg
Harera
manutea.jpg
Manutea
matchatea.jpg
Matcha Tea
nasvacinu.jpg
Na svačinu
nila.jpg
Nila
nomix.jpg
Nomix
pekarkovamouka.jpg
Pekárkova mouka
proteinco.jpg
Protein&Co
Spolupráce se značkou Schär.
Schär
sonnentor.jpg
Sonnentor
sufanek.jpg
Šufánek

O mně

Jsem Děvče u plotny, které rádo peče. Foodblogerka se slabostí pro Švédsko. Cukrářka a autorka dvou kuchařek – FIKA, sladká švédská kuchařka a Dorty.