Kuchařské knihy

Kniha Kynuté těsto

Kynuté těsto

Kuchařka Kynuté těsto vás provede pečením kynutého těsta od začátku do konce. Budu vám povídat o surovinách a o tom, jak vlastně kynuté těsto funguje, na co si při jeho přípravě dát pozor a jak to udělat, aby se vám vždychy povedlo. V kuchařce najdete patnáct mých oblíbených receptů z velké části inspirovaných Skandinávií a doladěných do posledního detailu společně s podrobnými radami k úspěšnému pečení.

Vyšlo v květnu 2024 v 1. vydání
Kniha Fika

Fika

Sladká švédská kuchařka

FIKA, sladká švédská kuchařka tvoří průřez těmi nejtradičnějšími švédskými recepty. Od mandlového dortu krále Oscara II. a čokoládového koláče kladdkaka, přes princeznin dort prinsesstårta, skořicové šneky kanelbullar, až po švédské perníčky pepparkakor.

Vyšlo v září 2023 ve 2. aktualizovaném vydání
Kniha Dorty

Dorty

Kuchařka DORTY je plná těch nejlepších receptů na dorty, které znám. Je plná podrobně popsaných rad, aby se vám dorty vždycky povedly a doplněná mými něžnými fotografiemi.

Vyšlo v září 2023 v 1. vydání
Kniha Jak upéct dokonalý dort

Jak upéct dokonalý dort

(e-kniha zdarma)

Chcete se naučit upéct dokonalý dort a nevíte, kde začít? V e-knize najdete povídání o surovinách a potřebném kuchyňském vybavení, jak správně prokrojit, naplnit a dozdobit dort. Nakonec i 3 recepty na dorty, které jsem dopilovala k dokonalosti.

Kniha Mé nejlepší rady, jak fotit jídlo

Mé nejlepší rady, jak fotit jídlo

(e-kniha zdarma)

Pojďte se mnou nahlédnou za oponu toho, jak fotím jídlo na blog, na své sociální sítě a do kuchařek. V e-knize najdete mé rady, abyste měli z focení a ze svých fotek radost. Píšu o tom, jak důležité je světlo a kompozice, jak najít svůj vlastní rukopis a jak na focení mobilem vs. digitální zrcadlovkou.

O mně

Jsem Děvče u plotny, které rádo peče. Foodblogerka se slabostí pro Švédsko. Cukrářka a autorka dvou kuchařek – FIKA, sladká švédská kuchařka a Dorty.

Pracujte se mnou

Mám spoustu zkušeností s pečením, vytvářením vlastních receptů, focením jídla, tvorbou sociálních sítí a vydáváním kuchařek vlastním nákladem, které vám ráda předám.