Mangovo-kokosové nanuky
To jsem tak jednoho dne dostala chuť dělat si vlastní nanuky. Sehnala jsem si formičky, vymyslela kombinaci chutí a pustila jsem se do práce. Při plnění formiček jsem neustále ujídala mangové pyré a nemohla jsem se dočkat, až budou moje první nanuky hotové. Tady je máte!


Nanuky nejsou moc sladké, pokud je chcete sladší, přidejte do nich víc medu.


Ingredience
6 ks
- 1 velké zralé mango
- 250 ml kokosového mléka nebo kokosové smetany
- 50 g kešu oříšků
- 1 velká lžíce medu
Postup
- Mango oloupejte, odstraňte pecku a tyčovým mixérem rozmixujte na pyré.
- Do kokosového mléka nasypejte kešu oříšky, nechejte nabobtnat asi hodinu v pokojové teplotě a poté spolu s medem rozmixujte dohladka.
- Každou formičku do 1/3 naplňte mangovým pyré a dolijte kokosovou směsí.
- Dejte do mrazáku na 4 – 5 hodin, dokud nanuky úplně nezmrznou.
